USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee Sainte-Rose Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee

ex. Bungalow D'une Chambre A Plessis Nogent Sainte Rose A 100 M De La Plage Avec Piscine Partagee Jardin Clos Et Wifi

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

12

Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωμάτια με δωρεάν WiFi

 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee με 1 υπνοδωμάτιο παρέχει πρόσβαση στη βεράντα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν την παραλία Plage De La Perle, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ.

Το κατάλυμα απέχει 15 λεπτά με αυτοκίνητο από πολιτιστικούς χώρους, όπως Musee du Rhum.

Επίσης, προσφέρεται θέα στον κήπο. Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου καθώς και ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Οσοι θέλουν να γευματίσουν στο χώρο μπορούν να χρησιμοποιήσουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φρυγανιέρα. Οι επισκέπτες μπορούν να δοκιμάσουν πιάτα Κέιτζουν & Κρεόλ κουζίνας στο La Sucrerie de Nogent, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν Vinty, που βρίσκεται 650 μέτρα από την παραθεριστική κατοικία.

  • Αεροδρόμια
  • Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet
    33 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Χώρος στάθμευσης
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ

Στο δωμάτιο

  • Δωμάτια με δωρεάν WiFi
  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 19:00
Check-out: από 07:00 έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee;

    Οι τιμές σε η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee κυμαίνονται από 171$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee;

    Η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee δέχεται μόνο MasterCard, Visa και Carte Bleue.
  • Υπάρχει πσίνα σε η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee;

    Ναι, οι πελάτες της η Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Bungalow Charmant A Sainte-Rose, Piscine Partagee, Γουαδελούπη

Canton De Sainte-Rose-1, Basse-Terre 00 Plessis Nogent,, Sainte-Rose, Γουαδελούπη

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © french-west-indies-hotels.com

All rights reserved